O mnie

Aleksandra Kral

mgr Aleksandra Kral

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym, w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. W swojej pracy korzystam z modelu terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP – Transference-Focused Psychotherapy). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. pracując w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Śląskim Stowarzyszeniu AD VITAM DIGNAM oraz na licznych stażach, m.in. w Centrum Zdrowia Psychicznego FENIKS.

Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Komu pomagam?

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży

Pomoc psychoterapeutyczną podejmuję m.in. wobec osób cierpiących na: zaburzenia lękowe, fobie, zaburzenia depresyjne, zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania, zaburzenia zachowania, zaburzenia osobowości, zaburzenia funkcjonowania seksualnego, mających trudności w relacjach interpersonalnych, będących w kryzysach psychicznych. Poufność wszelkich danych przekazywanych przez pacjenta jest dla mnie priorytetem.

Za niezwykle ważny aspekt mojej pracy uważam nawiązanie relacji, która oparta jest na poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.

Spotkajmy się. Zadzwoń lub napisz.

Do góry